Fırsatlardan Haberin Olsun kapat

Fırsatlardan Haberiniz Olması İçin,

Fırsatlardan ve Özel Kampanyalardan haberiniz olması için hemen kayıt olun.

E-Mail
 

Üyeliksiz Online Alışveriş Merkezi Üyeliksiz Alışveriş

Sitemize üye olmadan, size özel fırsatlardan yararlanabilir ve geniş ödeme seçeneklerinden herhangi birini seçerek kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.Sepetinizde Şuanda ( 0 ) Ürün Bulunmaktadır.


                                                                      HAKKIMIZDA

Ucuzalver.com olarak, 2011 yılında online alışveriş pazarına yeni bir anlayış ve artı değer katmak aynı zamanda internet kullanıcılarının her sektördeki ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve güler yüzlü hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık. Hayallerimiz hedeflerimizden de büyük olduğundan; online alışveriş fikrini bir adım öteye taşımak, üstün hizmet anlayışımızla rakiplerimize fark atmak için geceli gündüzlü çalıştık. 

Keyif verici çalışmalarımız sonucunda hayalimizi gerçeğe dönüştürmek için hiç durmadan yol aldık. Profesyonel teknik ekibimizin alın teri ve göz nuru emeği ile oluşan kolay kullanılabilir, üyelik gerektirmeyen çok amaçlı bir web sitesi hazırladık. Uhdemizde çalışan genç, dinamik, profesyonel ruhlu ekibimiz sayesinde kısa sürede 1 milyonu aşkın kayıtlı üye ve 2.5 milyon tekil ziyaretçi sayısına ulaştık.  Bugün online alışverişin gelişen yüzü olarak; size ve sevdiklerinize keyif verici ucuz ama kaliteli ürünler sunacağımıza inancımız tamdır.

Bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmaları ile adından söz ettiren Anadolu Barter’ın kardeş kuruluşu olan ucualver.com, sizi hizmet alanında gururla temsil edecektir.Bu duygular ışığında; Online alışverişte ucuzalver.com’u tercih eden herkese teşekkür ederiz.


 


 

   Netinternet Haber| Haberl...

  Yeni Ticaret Kanunu’ndan ...

  Türkiye'de e-Ticaret Mevz...

  E-Ticaret mevzuatı ve Fin...

  Türkiye'de e-Ticaretin Ta...


 
HAKKIMIZDA
 
ÖDEME BİLDİRİMİ
 
SİPARİŞ TAKİP
 
SIKÇA SORULAN SORULAR
GİZLİLİK VE KULLANIM ŞARTLARI
GARANTİ VE İADE ŞARTLARI
 
İLETİŞİM